Manisa Özel Nilüfer Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Manisa Özel Nilüfer Kız Öğrenci Yurdu Şehzadeler adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Manisa Özel Nilüfer Kız Öğrenci Yurdu Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Manisa Özel Nilüfer Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Manisa Özel Nilüfer Kız Öğrenci Yurdu Harita

Manisa Özel Nilüfer Kız Öğrenci Yurdu Adres
Mesir Mahallesi, Tarık Almış Caddesi, No: 10, Manisa Spor Tesisleri Karşısı, Merkez, Manisa, Şehzadeler/Manisa

Manisa Özel Nilüfer Kız Öğrenci Yurdu Telefon

Manisa ilimizin Şehzadeler ilçesinde bulunan Manisa Özel Nilüfer Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şehzadeler ilçesinde bulunan Manisa Özel Nilüfer Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Vefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Soma Manisa başlıklı yazımız ile Özel Vefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Vefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Vefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.