Manisa Anadolu İmam Hatip Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Manisa Anadolu İmam Hatip Lisesi Şehzadeler adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Manisa Anadolu İmam Hatip Lisesi Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Manisa Anadolu İmam Hatip Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Manisa Anadolu İmam Hatip Lisesi Harita

Manisa Anadolu İmam Hatip Lisesi Adres
2. Anafartalar Mahallesi, Tümen Caddesi, No: 39 Manisa, Manisa Merkez, Şehzadeler/Manisa

Manisa Anadolu İmam Hatip Lisesi Telefon
(236) 231 1630

Manisa ilimizin Şehzadeler ilçesinde bulunan Manisa Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şehzadeler ilçesinde bulunan Manisa Anadolu İmam Hatip Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Turgutlu Selman Işılak Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Turgutlu Manisa başlıklı yazımız ile Turgutlu Selman Işılak Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adres, Turgutlu Selman Işılak Anadolu Sağlık Meslek Lisesi harita ve Turgutlu Selman Işılak Anadolu Sağlık Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.