Ladik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ladik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Ladik adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ladik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ladik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ladik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Ladik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Akpınar Mahallesi, Anadolu Sağlık Meslek Lisesi No: 3, Pk: 55760, Ladik/Samsun

Ladik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(362) 771 3033

Samsun ilimizin Ladik ilçesinde bulunan Ladik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ladik ilçesinde bulunan Ladik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Alaçam Samsun başlıklı yazımız ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi adres, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi harita ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.