Kuşkaya İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kuşkaya İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kuşkaya İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kuşkaya İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kuşkaya İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) Harita

Kuşkaya İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) Adres
Balıkesir Manisa Karayolu 21. Km. Kuşkaya Köyü, Karesi, Balık Karesi/Balıkesir

Kuşkaya İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) Telefon
(266) 288 2894

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Kuşkaya İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Kuşkaya İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Uzman kariyer akademi kursu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Uzman kariyer akademi kursu adres, Uzman kariyer akademi kursu harita ve Uzman kariyer akademi kursu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.