Kurupelit Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kurupelit Kız Teknik ve Meslek Lisesi Atakum adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kurupelit Kız Teknik ve Meslek Lisesi Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kurupelit Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kurupelit Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Kurupelit Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Kurupelit Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Körfez Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, Atakum/Samsun

Kurupelit Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(362) 459 0427

Samsun ilimizin Atakum ilçesinde bulunan Kurupelit Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Atakum ilçesinde bulunan Kurupelit Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Atakum Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Atakum Samsun başlıklı yazımız ile Atakum Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Atakum Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Atakum Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.