Kotyd İpekyolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kotyd İpekyolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Tuşba adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kotyd İpekyolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Van müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kotyd İpekyolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kotyd İpekyolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Kotyd İpekyolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
A. Paşa Mahallesi, Karayolları Böl. Doğu Kapı Gırışı, Tuşba/Van

Kotyd İpekyolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(432) 216 0656

Van ilimizin Tuşba ilçesinde bulunan Kotyd İpekyolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tuşba ilçesinde bulunan Kotyd İpekyolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kardelen Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Tuşba Van başlıklı yazımız ile Özel Kardelen Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Kardelen Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Kardelen Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.