Kocaeli Üniversitesi Yeniköy Teknopark iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kocaeli Üniversitesi Yeniköy Teknopark Başiskele adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kocaeli Üniversitesi Yeniköy Teknopark Kocaeli müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kocaeli Üniversitesi Yeniköy Teknopark yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kocaeli Üniversitesi Yeniköy Teknopark Harita

Kocaeli Üniversitesi Yeniköy Teknopark Adres
Merkez Mahallesi, Vatan Caddesi, Kocaeli Üniversitesi Teknokent, No: 83, Pk: 41275, Yeniköy – Başiskele/Kocaeli

Kocaeli Üniversitesi Yeniköy Teknopark Telefon
(262) 341 2266

Kocaeli ilimizin Başiskele ilçesinde bulunan Kocaeli Üniversitesi Yeniköy Teknopark ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Başiskele ilçesinde bulunan Kocaeli Üniversitesi Yeniköy Teknopark iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Tübitak Martek | Marmara Teknokent Gebze Kocaeli başlıklı yazımız ile Tübitak Martek | Marmara Teknokent adres, Tübitak Martek | Marmara Teknokent harita ve Tübitak Martek | Marmara Teknokent telefon hakkında bilgiler verilmektedir.