Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kız Teknik ve Meslek Lisesi Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kız Teknik ve Meslek Lisesi Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
İsmet Paşa Mahallesi, Rasim Dokur Caddesi, No: 3 Tarsus/Mersin

Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(324) 613 5942

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi (Yenişehir) Yenişehir Mersin başlıklı yazımız ile Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi (Yenişehir) adres, Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi (Yenişehir) harita ve Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi (Yenişehir) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.