Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Salihli) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Salihli) Salihli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Salihli) Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Salihli) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Salihli) Harita

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Salihli) Adres
Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Mithatpaşa Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 38 Salihli/Manisa

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Salihli) Telefon
(236) 714 1196

Manisa ilimizin Salihli ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Salihli) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Salihli ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Salihli) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Manisa Merkez) Şehzadeler Manisa başlıklı yazımız ile İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Manisa Merkez) adres, İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Manisa Merkez) harita ve İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Manisa Merkez) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.