Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kız Teknik ve Meslek Lisesi Ortahisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kız Teknik ve Meslek Lisesi Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Trabzonspor Bulvarı İnönü Mahallesi, 1 Nolu Kavakmeydan Sokak, No: 27, Trabzon Merkez, Ortahisar/Trabzon

Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(462) 223 6549

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ortahisar ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Trabzon Merkez) Ortahisar Trabzon başlıklı yazımız ile İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Trabzon Merkez) adres, İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Trabzon Merkez) harita ve İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Trabzon Merkez) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.