Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ordu Merkez) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ordu Merkez) Altınordu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ordu Merkez) Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ordu Merkez) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ordu Merkez) Harita

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ordu Merkez) Adres
Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Bahçelievler Mahallesi, Mehmetçik Bulvarı, No: 3 52200, Ordu, Ordu Merkez, Altınordu/Ordu

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ordu Merkez) Telefon
(452) 223 1657

Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ordu Merkez) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Altınordu ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ordu Merkez) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Fatsa) Fatsa Ordu başlıklı yazımız ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Fatsa) adres, Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Fatsa) harita ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Fatsa) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.