Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Mezitli) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Mezitli) Mezitli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Mezitli) Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Mezitli) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Mezitli) Harita

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Mezitli) Adres
Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Gmk Bulvarı 75. Yıl Mahallesi, Davultepe, Mezitli/Mersin

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Mezitli) Telefon
(324) 481 2872

Mersin ilimizin Mezitli ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Mezitli) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Mezitli ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Mezitli) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Anamur) Anamur Mersin başlıklı yazımız ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Anamur) adres, Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Anamur) harita ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Anamur) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.