Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Hizan) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Hizan) Hizan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Hizan) Bitlis müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Hizan) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Hizan) Harita

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Hizan) Adres
Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Hem Binası Hizan/Bitlis

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Hizan) Telefon
(434) 611 1255

Bitlis ilimizin Hizan ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Hizan) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Hizan ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Hizan) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Güroymak) Güroymak Bitlis başlıklı yazımız ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Güroymak) adres, Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Güroymak) harita ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Güroymak) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.