Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ergani) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ergani) Ergani adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ergani) Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ergani) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ergani) Harita

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ergani) Adres
Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Sanayi Mahallesi,, Ergani/Diyarbakır

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ergani) Telefon
(412) 611 0005

Diyarbakır ilimizin Ergani ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ergani) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ergani ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ergani) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Bismil) Bismil Diyarbakır başlıklı yazımız ile Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Bismil) adres, Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Bismil) harita ve Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Bismil) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.