Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ereğli) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ereğli) Zonguldak Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ereğli) Zonguldak müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ereğli) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ereğli) Harita

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ereğli) Adres
Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Bağlık Mahallesi, Nimet Hoca Sokak, No: 13, Ereğli, Zonguldak Merkez/Zonguldak

Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ereğli) Telefon
(372) 316 2594

Zonguldak ilimizin Zonguldak Merkez ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ereğli) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Zonguldak Merkez ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ereğli) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ereğli Ticaret Meslek Lisesi (Ereğli) Zonguldak Merkez Zonguldak başlıklı yazımız ile Ereğli Ticaret Meslek Lisesi (Ereğli) adres, Ereğli Ticaret Meslek Lisesi (Ereğli) harita ve Ereğli Ticaret Meslek Lisesi (Ereğli) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.