Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kız Teknik ve Meslek Lisesi Batman Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kız Teknik ve Meslek Lisesi Batman müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Kültür Mahallesi, 2636 Sokak, No: 67 Batman Merkez/Batman

Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(488) 213 2772

Batman ilimizin Batman Merkez ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Batman Merkez ilçesinde bulunan Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Batman Merkez) Batman Merkez Batman başlıklı yazımız ile Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Batman Merkez) adres, Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Batman Merkez) harita ve Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Batman Merkez) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.