Kırıkkale Üniversitesi Merkez Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kırıkkale Üniversitesi Merkez Kampüsü Yahşihan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kırıkkale Üniversitesi Merkez Kampüsü Kırıkkale müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kırıkkale Üniversitesi Merkez Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kırıkkale Üniversitesi Merkez Kampüsü Harita

Kırıkkale Üniversitesi Merkez Kampüsü Adres
Ankara Yolu 7. Km. Merkez Kampüs, Pk: 71450, Yahşihan/Kırıkkale

Kırıkkale Üniversitesi Merkez Kampüsü Telefon
(318) 357 4242

Kırıkkale ilimizin Yahşihan ilçesinde bulunan Kırıkkale Üniversitesi Merkez Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yahşihan ilçesinde bulunan Kırıkkale Üniversitesi Merkez Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Kırıkkale Merkez Kırıkkale başlıklı yazımız ile Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi adres, Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi harita ve Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.