Kestanepazarı Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kestanepazarı Erkek Öğrenci Yurdu Karabağlar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kestanepazarı Erkek Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kestanepazarı Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kestanepazarı Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Kestanepazarı Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Adnan Süvari Mahallesi, 175 / 3 Sokak, No: 26, Karabağlar/İzmir

Kestanepazarı Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 285 6506

İzmir ilimizin Karabağlar ilçesinde bulunan Kestanepazarı Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karabağlar ilçesinde bulunan Kestanepazarı Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel İsmail Hakkı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karabağlar İzmir başlıklı yazımız ile Özel İsmail Hakkı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel İsmail Hakkı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel İsmail Hakkı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.