KBÜ – Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. KBÜ – Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü Karabük Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki KBÜ – Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü Karabük müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

KBÜ – Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

KBÜ – Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü Harita

KBÜ – Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü Adres
Balıklar Kayası Mevkii, 100. Yıl Mahallesi, Kbü Merkez Kampüs, Pk: 78050, Merkez, Karabük Merkez/Karabük

KBÜ – Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü Telefon
(370) 433 8200

Karabük ilimizin Karabük Merkez ilçesinde bulunan KBÜ – Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karabük Merkez ilçesinde bulunan KBÜ – Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan KBÜ - Karabük Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Karabük Merkez Karabük başlıklı yazımız ile KBÜ - Karabük Üniversitesi Meslek Yüksekokulu adres, KBÜ - Karabük Üniversitesi Meslek Yüksekokulu harita ve KBÜ - Karabük Üniversitesi Meslek Yüksekokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.