Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Palandöken adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Erzurum müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Kazım Karabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Erzurum, Palandöken/Erzurum

Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(442) 315 7857

Erzurum ilimizin Palandöken ilçesinde bulunan Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Palandöken ilçesinde bulunan Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Palandöken Halk Eğitimi Merkezi Palandöken Erzurum başlıklı yazımız ile Palandöken Halk Eğitimi Merkezi adres, Palandöken Halk Eğitimi Merkezi harita ve Palandöken Halk Eğitimi Merkezi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.