Kazım Orbay İlköğretim okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kazım Orbay İlköğretim okulu Mamak adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kazım Orbay İlköğretim okulu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kazım Orbay İlköğretim okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kazım Orbay İlköğretim okulu Harita

Kazım Orbay İlköğretim okulu Adres
Kazim Orbay Mahallesi, 341. Sokak, Akdere, Mamak/Ankara

Kazım Orbay İlköğretim okulu Telefon
(312) 364 5937

Ankara ilimizin Mamak ilçesinde bulunan Kazım Orbay İlköğretim okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Mamak ilçesinde bulunan Kazım Orbay İlköğretim okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Türk Hava Kurumu - THK Akademisi Genel Müdürlüğü Etimesgut Ankara başlıklı yazımız ile Türk Hava Kurumu - THK Akademisi Genel Müdürlüğü adres, Türk Hava Kurumu - THK Akademisi Genel Müdürlüğü harita ve Türk Hava Kurumu - THK Akademisi Genel Müdürlüğü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.