Kazım Karabekir İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Bağcılar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kazım Karabekir İlköğretim Okulu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kazım Karabekir İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Harita

Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Adres
Barbaros Mahallesi, 7-2 Sokak, Bağcılar/İstanbul

Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Telefon
(212) 630 3454

İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Kazım Karabekir İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bağcılar ilçesinde bulunan Kazım Karabekir İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Abdurrahman ve Nermin Bilimli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bağcılar İstanbul başlıklı yazımız ile Abdurrahman ve Nermin Bilimli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Abdurrahman ve Nermin Bilimli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Abdurrahman ve Nermin Bilimli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.