Kayseri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kayseri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kayseri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kayseri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kayseri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Kayseri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Seyitgazi Mahallesi, Seyit Burhaneddin Bul. No: 61 Kartal Kavşağı, Melikgazi/Kayseri

Kayseri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(352) 222 4774

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Kayseri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Kayseri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Yahyalı) Yahyalı Kayseri başlıklı yazımız ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Yahyalı) adres, Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Yahyalı) harita ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Yahyalı) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.