Kayseri Serbest Bölgesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kayseri Serbest Bölgesi Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kayseri Serbest Bölgesi Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kayseri Serbest Bölgesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kayseri Serbest Bölgesi Harita

Kayseri Serbest Bölgesi Adres
Kayseri Ankara Karayolu 15. Km, Ambar Mevkii, Serbest Bölge, No: 467, Melikgazi, Kayser Melikgazi/Kayseri

Kayseri Serbest Bölgesi Telefon
(352) 311 3988

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Kayseri Serbest Bölgesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Kayseri Serbest Bölgesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Develi Necmiye ve Mustafa Maslak Anadolu Sağlık Meslek Lis Develi Kayseri başlıklı yazımız ile Develi Necmiye ve Mustafa Maslak Anadolu Sağlık Meslek Lis adres, Develi Necmiye ve Mustafa Maslak Anadolu Sağlık Meslek Lis harita ve Develi Necmiye ve Mustafa Maslak Anadolu Sağlık Meslek Lis telefon hakkında bilgiler verilmektedir.