Kastamonu Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kastamonu Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu Kastamonu Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kastamonu Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu Kastamonu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kastamonu Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kastamonu Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu Harita

Kastamonu Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu Adres
Kuzeykent Mahallesi, Orgeneral Atilla Ateş Paşa Caddesi, No: 15, Kuzeykent, Merkez, Kastamonu Merkez/Kastamonu

Kastamonu Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu Telefon
(366) 215 0900

Kastamonu ilimizin Kastamonu Merkez ilçesinde bulunan Kastamonu Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kastamonu Merkez ilçesinde bulunan Kastamonu Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Eğitim Sen Kastamonu Şubesi Kastamonu Merkez Kastamonu başlıklı yazımız ile Eğitim Sen Kastamonu Şubesi adres, Eğitim Sen Kastamonu Şubesi harita ve Eğitim Sen Kastamonu Şubesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.