Kastamonu Üniversitesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kastamonu Üniversitesi Kastamonu Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kastamonu Üniversitesi Kastamonu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kastamonu Üniversitesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kastamonu Üniversitesi Harita

Kastamonu Üniversitesi Adres
Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü 37100, Kastamonu Merkez, Kastamonu Merkez/Kastamonu

Kastamonu Üniversitesi Telefon
(366) 280 1036

Kastamonu ilimizin Kastamonu Merkez ilçesinde bulunan Kastamonu Üniversitesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kastamonu Merkez ilçesinde bulunan Kastamonu Üniversitesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bahçeşehir Koleji Kastamonu İlköğretim Okulu Kastamonu Merkez Kastamonu başlıklı yazımız ile Bahçeşehir Koleji Kastamonu İlköğretim Okulu adres, Bahçeşehir Koleji Kastamonu İlköğretim Okulu harita ve Bahçeşehir Koleji Kastamonu İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.