Kastamonu Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kastamonu Öğrenci Yurdu Kastamonu Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kastamonu Öğrenci Yurdu Kastamonu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kastamonu Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kastamonu Öğrenci Yurdu Harita

Kastamonu Öğrenci Yurdu Adres
Kastamonu Öğrenci Yurdu, İnönü Mahallesi, Haci Orta Mevkii Kuzeykent, Kastamonu, Kastamonu Merkez/Kastamonu

Kastamonu Öğrenci Yurdu Telefon

Kastamonu ilimizin Kastamonu Merkez ilçesinde bulunan Kastamonu Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kastamonu Merkez ilçesinde bulunan Kastamonu Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel İlim Yayma Cemiyeti Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kastamonu Merkez Kastamonu başlıklı yazımız ile Özel İlim Yayma Cemiyeti Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel İlim Yayma Cemiyeti Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel İlim Yayma Cemiyeti Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.