Kasım Ekenler Ticaret Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kasım Ekenler Ticaret Meslek Lisesi Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kasım Ekenler Ticaret Meslek Lisesi Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kasım Ekenler Ticaret Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kasım Ekenler Ticaret Meslek Lisesi Harita

Kasım Ekenler Ticaret Meslek Lisesi Adres
Kasım Ekenler Ticaret Meslek Lisesi, Öğretmenler Mahallesi, Şehit İsmet Akın Caddesi, No: 11, Tarsus/Mersin

Kasım Ekenler Ticaret Meslek Lisesi Telefon
(324) 613 5495

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Kasım Ekenler Ticaret Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan Kasım Ekenler Ticaret Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İclal Ekenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi Tarsus Mersin başlıklı yazımız ile İclal Ekenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, İclal Ekenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve İclal Ekenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.