Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi Kartal adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi Harita

Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi Adres
Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Caddesi, Rabia Sokak, No: 5, E-5 Yanyol, Betonyol Durağı, Kartal/İstanbul

Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi Telefon
(216) 451 8191

İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunan Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kartal ilçesinde bulunan Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi Kartal İstanbul başlıklı yazımız ile Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi adres, Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi harita ve Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.