Karşıyaka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Karşıyaka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yüreğir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Karşıyaka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adana müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Karşıyaka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Karşıyaka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Karşıyaka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Bahçelievler Mahallesi, Süleyman Vahit Caddesi, No: 324, A, Yüreğir/Adana

Karşıyaka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(322) 311 3998

Adana ilimizin Yüreğir ilçesinde bulunan Karşıyaka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yüreğir ilçesinde bulunan Karşıyaka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Seyhan Adana başlıklı yazımız ile İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.