Karşıyaka Necip Demir Ticaret Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Karşıyaka Necip Demir Ticaret Meslek Lisesi Karşıyaka adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Karşıyaka Necip Demir Ticaret Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Karşıyaka Necip Demir Ticaret Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Karşıyaka Necip Demir Ticaret Meslek Lisesi Harita

Karşıyaka Necip Demir Ticaret Meslek Lisesi Adres
Bahariye Mahallesi, 1850 Sokak, No: 30, Karşıyaka/İzmir

Karşıyaka Necip Demir Ticaret Meslek Lisesi Telefon
(232) 365 0751

İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Karşıyaka Necip Demir Ticaret Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karşıyaka ilçesinde bulunan Karşıyaka Necip Demir Ticaret Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Karşıyaka İzmir başlıklı yazımız ile Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.