Karşıyaka Anadolu İmam Hatip Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Karşıyaka Anadolu İmam Hatip Lisesi Karşıyaka adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Karşıyaka Anadolu İmam Hatip Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Karşıyaka Anadolu İmam Hatip Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Karşıyaka Anadolu İmam Hatip Lisesi Harita

Karşıyaka Anadolu İmam Hatip Lisesi Adres
İmbatlı Mahallesi,, 6086 Sokak, No: 23 Karşıyaka/İzmir

Karşıyaka Anadolu İmam Hatip Lisesi Telefon
(232) 365 1534

İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Karşıyaka Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karşıyaka ilçesinde bulunan Karşıyaka Anadolu İmam Hatip Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Çiğli İzmir başlıklı yazımız ile Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.