Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi Kars Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi Kars müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi Harita

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi Adres
Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi, Davut Aksu Cad Kars, Kars Merkez/Kars

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi Telefon
(474) 223 5715

Kars ilimizin Kars Merkez ilçesinde bulunan Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kars Merkez ilçesinde bulunan Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Faik-Fikriye Torunoğulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Kars Merkez Kars başlıklı yazımız ile Faik-Fikriye Torunoğulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adres, Faik-Fikriye Torunoğulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi harita ve Faik-Fikriye Torunoğulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.