Karatay Ticaret Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Karatay Ticaret Meslek Lisesi Karatay adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Karatay Ticaret Meslek Lisesi Konya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Karatay Ticaret Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Karatay Ticaret Meslek Lisesi Harita

Karatay Ticaret Meslek Lisesi Adres
Karatay Ticaret Meslek Lisesi, Akabe Mahallesi, Şehit Mehmet Gökan Sokak, No: 61 Karatay, Konya, Karatay/Konya

Karatay Ticaret Meslek Lisesi Telefon
(332) 355 5586

Konya ilimizin Karatay ilçesinde bulunan Karatay Ticaret Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karatay ilçesinde bulunan Karatay Ticaret Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Karatay İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Karatay Konya başlıklı yazımız ile Karatay İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Karatay İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Karatay İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.