Karataş Turizm İşletmeciliği & Otelcilik Yüksekokulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Karataş Turizm İşletmeciliği & Otelcilik Yüksekokulu Karataş adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Karataş Turizm İşletmeciliği & Otelcilik Yüksekokulu Adana müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Karataş Turizm İşletmeciliği & Otelcilik Yüksekokulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Karataş Turizm İşletmeciliği & Otelcilik Yüksekokulu Harita

Karataş Turizm İşletmeciliği & Otelcilik Yüksekokulu Adres
Üniversite Caddesi,, Karataş/Adana

Karataş Turizm İşletmeciliği & Otelcilik Yüksekokulu Telefon
(322) 696 8401

Adana ilimizin Karataş ilçesinde bulunan Karataş Turizm İşletmeciliği & Otelcilik Yüksekokulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karataş ilçesinde bulunan Karataş Turizm İşletmeciliği & Otelcilik Yüksekokulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Seyhan Adana başlıklı yazımız ile Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi adres, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi harita ve Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.