Karakusunlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Karakusunlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Çankaya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Karakusunlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Karakusunlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Karakusunlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Karakusunlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Karakusunlar İşçi Blokları Mahallesi, 1538. Sokak, No: : 44, Çankaya/Ankara

Karakusunlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(312) 285 4644

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Karakusunlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çankaya ilçesinde bulunan Karakusunlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adres, Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi harita ve Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.