Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Zonguldak Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Zonguldak müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Harita

Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Adres
Esenköy Mahallesi, Kozlu, Zonguldak Merkez/Zonguldak

Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon
(372) 261 2001

Zonguldak ilimizin Zonguldak Merkez ilçesinde bulunan Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Zonguldak Merkez ilçesinde bulunan Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Halk Kütüphanesi Çaycuma Zonguldak başlıklı yazımız ile Halk Kütüphanesi adres, Halk Kütüphanesi harita ve Halk Kütüphanesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.