Karabük Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Karabük Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Karabük Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Karabük Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Karabük müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Karabük Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Karabük Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Karabük Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Ergenekon Mahallesi, Safir Sokak, No: 1 Karabük Merkez/Karabük

Karabük Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(370) 415 1689

Karabük ilimizin Karabük Merkez ilçesinde bulunan Karabük Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karabük Merkez ilçesinde bulunan Karabük Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Safranbolu) Safranbolu Karabük başlıklı yazımız ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Safranbolu) adres, Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Safranbolu) harita ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Safranbolu) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.