Kar-teks Tekstil ve Deri Ürünleri iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kar-teks Tekstil ve Deri Ürünleri Sancaktepe adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kar-teks Tekstil ve Deri Ürünleri İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kar-teks Tekstil ve Deri Ürünleri yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kar-teks Tekstil ve Deri Ürünleri Harita

Kar-teks Tekstil ve Deri Ürünleri Adres
Akpınar Mahallesi, Akşemsettin Caddesi, No:1 / 1 Sancaktepe/İstanbul

Kar-teks Tekstil ve Deri Ürünleri Telefon
(216) 496 3800

İstanbul ilimizin Sancaktepe ilçesinde bulunan Kar-teks Tekstil ve Deri Ürünleri ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Sancaktepe ilçesinde bulunan Kar-teks Tekstil ve Deri Ürünleri iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Topçuoğulları Tekstil ve Oto Boya Sanayii Küçükçekmece İstanbul başlıklı yazımız ile Topçuoğulları Tekstil ve Oto Boya Sanayii adres, Topçuoğulları Tekstil ve Oto Boya Sanayii harita ve Topçuoğulları Tekstil ve Oto Boya Sanayii telefon hakkında bilgiler verilmektedir.