Kamışlı Köyü İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kamışlı Köyü İlköğretim Okulu Kulp adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kamışlı Köyü İlköğretim Okulu Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kamışlı Köyü İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kamışlı Köyü İlköğretim Okulu Harita

Kamışlı Köyü İlköğretim Okulu Adres
Kamışlı Köyü İöo, Kamışlı Köyü, Kulp/Diyarbakır

Kamışlı Köyü İlköğretim Okulu Telefon
(412) 831 2007

Diyarbakır ilimizin Kulp ilçesinde bulunan Kamışlı Köyü İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kulp ilçesinde bulunan Kamışlı Köyü İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Vali Gökhan Aydıner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kayapınar Diyarbakır başlıklı yazımız ile Vali Gökhan Aydıner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adres, Vali Gökhan Aydıner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi harita ve Vali Gökhan Aydıner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.