Kalegon Gıda iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kalegon Gıda Karabağlar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kalegon Gıda İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kalegon Gıda yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kalegon Gıda Harita

Kalegon Gıda Adres
Reis Mahallesi Uluönder Caddesi No:53, B Yeşilyurt Karabağlar/İzmir

Kalegon Gıda Telefon
(232) 250 8940

İzmir ilimizin Karabağlar ilçesinde bulunan Kalegon Gıda ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karabağlar ilçesinde bulunan Kalegon Gıda iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İrem Teknik ve Dekoratif Aydınlatma Elektrik Metal Gıda Konfeksiyon İthalat İhracat Karabağlar İzmir başlıklı yazımız ile İrem Teknik ve Dekoratif Aydınlatma Elektrik Metal Gıda Konfeksiyon İthalat İhracat adres, İrem Teknik ve Dekoratif Aydınlatma Elektrik Metal Gıda Konfeksiyon İthalat İhracat harita ve İrem Teknik ve Dekoratif Aydınlatma Elektrik Metal Gıda Konfeksiyon İthalat İhracat telefon hakkında bilgiler verilmektedir.