Kalaba Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kalaba Kız Teknik ve Meslek Lisesi Keçiören adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kalaba Kız Teknik ve Meslek Lisesi Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kalaba Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kalaba Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Kalaba Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Tepebaşı Mahallesi, Fatih Caddesi, No: 46, Keçiören/Ankara

Kalaba Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(312) 359 4671

Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Kalaba Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Keçiören ilçesinde bulunan Kalaba Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Hacı Bayram Anadolu İmam Hatip Lisesi Altındağ Ankara başlıklı yazımız ile Hacı Bayram Anadolu İmam Hatip Lisesi adres, Hacı Bayram Anadolu İmam Hatip Lisesi harita ve Hacı Bayram Anadolu İmam Hatip Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.