Kadir Has Üniversitesi (KHAS) Selimpaşa Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kadir Has Üniversitesi (KHAS) Selimpaşa Kampüsü Silivri adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kadir Has Üniversitesi (KHAS) Selimpaşa Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kadir Has Üniversitesi (KHAS) Selimpaşa Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kadir Has Üniversitesi (KHAS) Selimpaşa Kampüsü Harita

Kadir Has Üniversitesi (KHAS) Selimpaşa Kampüsü Adres
Selimpaşa Merkez Mahallesi, E-5 Kara Yolu, Selimpaşa, Silivri/İstanbul

Kadir Has Üniversitesi (KHAS) Selimpaşa Kampüsü Telefon
(212) 731 9008

İstanbul ilimizin Silivri ilçesinde bulunan Kadir Has Üniversitesi (KHAS) Selimpaşa Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Silivri ilçesinde bulunan Kadir Has Üniversitesi (KHAS) Selimpaşa Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Eyüp Yerleşkesi Eyüp İstanbul başlıklı yazımız ile İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Eyüp Yerleşkesi adres, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Eyüp Yerleşkesi harita ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Eyüp Yerleşkesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.