Kadir Has Üniversitesi Gayrettep Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kadir Has Üniversitesi Gayrettep Kampüsü Beşiktaş adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kadir Has Üniversitesi Gayrettep Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kadir Has Üniversitesi Gayrettep Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kadir Has Üniversitesi Gayrettep Kampüsü Harita

Kadir Has Üniversitesi Gayrettep Kampüsü Adres
Kadir Has Ünv. Gayrettepe Kampüsü, Beşiktaş, 34349 Gayrettep Beşiktaş/İstanbul

Kadir Has Üniversitesi Gayrettep Kampüsü Telefon

İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Kadir Has Üniversitesi Gayrettep Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beşiktaş ilçesinde bulunan Kadir Has Üniversitesi Gayrettep Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İstanbul Üniversitesi Çapa (Cerrahpaşa) Kampüsü Fatih İstanbul başlıklı yazımız ile İstanbul Üniversitesi Çapa (Cerrahpaşa) Kampüsü adres, İstanbul Üniversitesi Çapa (Cerrahpaşa) Kampüsü harita ve İstanbul Üniversitesi Çapa (Cerrahpaşa) Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.