Kadir Has Anadolu Lisesi (Melikgazi) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Kadir Has Anadolu Lisesi (Melikgazi) Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Kadir Has Anadolu Lisesi (Melikgazi) Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Kadir Has Anadolu Lisesi (Melikgazi) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Kadir Has Anadolu Lisesi (Melikgazi) Harita

Kadir Has Anadolu Lisesi (Melikgazi) Adres
Kadir Has Anadolu Lisesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Varinlioğlu Caddesi, No: 92, Melikgazi/Kayseri

Kadir Has Anadolu Lisesi (Melikgazi) Telefon
(352) 355 1500

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Kadir Has Anadolu Lisesi (Melikgazi) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Kadir Has Anadolu Lisesi (Melikgazi) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi (Kocasinan) Kocasinan Kayseri başlıklı yazımız ile Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi (Kocasinan) adres, Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi (Kocasinan) harita ve Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi (Kocasinan) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.