İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Gelibolu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bolu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Tabaklar Mahallesi, Seymen Sokak, No: 3, Bolu Merkez, Gelibolu/Bolu

İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(374) 215 5401

Bolu ilimizin Gelibolu ilçesinde bulunan İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Gelibolu ilçesinde bulunan İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Gelibolu Bolu başlıklı yazımız ile İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adres, İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi harita ve İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.