İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Gelibolu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Bolu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Tabaklar Mahallesi, Cumhuriyet Cad, Bolu Merkez, Gelibolu/Bolu

İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(374) 215 0325

Bolu ilimizin Gelibolu ilçesinde bulunan İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Gelibolu ilçesinde bulunan İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bolu Ticaret Meslek Lisesi Gelibolu Bolu başlıklı yazımız ile Bolu Ticaret Meslek Lisesi adres, Bolu Ticaret Meslek Lisesi harita ve Bolu Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.