İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Urla Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Urla Kampüsü Urla adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Urla Kampüsü İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Urla Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Urla Kampüsü Harita

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Urla Kampüsü Adres
Gülbahçe Mahallesi, Gülbahçe Caddesi, İyte Kampüsü, Urla/İzmir

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Urla Kampüsü Telefon
(232) 750 6000

İzmir ilimizin Urla ilçesinde bulunan İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Urla Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Urla ilçesinde bulunan İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Urla Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Işıkkent Eğitim Kampüsü Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Işıkkent Eğitim Kampüsü adres, Işıkkent Eğitim Kampüsü harita ve Işıkkent Eğitim Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.