İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Turizm Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Turizm Fakültesi Çiğli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Turizm Fakültesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Turizm Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Turizm Fakültesi Harita

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Turizm Fakültesi Adres
Anadolu Caddesi, No: 951 Kat:6 (Çiğli Belediyesi Eski Bina) 35580 Çiğli – Çiğli/İzmir

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Turizm Fakültesi Telefon
(232) 329 3535

İzmir ilimizin Çiğli ilçesinde bulunan İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Turizm Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çiğli ilçesinde bulunan İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Turizm Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Çiğli İzmir başlıklı yazımız ile İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi adres, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi harita ve İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.