İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çiğli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Harita

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Adres
Aydınlık Evler Mahallesi, Cemil Meriç Caddesi, 6780 Sokak. No:48, 35640-Çiğli / İzmir, Çiğli/İzmir

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Telefon
(232) 325 0535

İzmir ilimizin Çiğli ilçesinde bulunan İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çiğli ilçesinde bulunan İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Plato Meslek Yüksekokulu İzmir Konak İzmir başlıklı yazımız ile Plato Meslek Yüksekokulu İzmir adres, Plato Meslek Yüksekokulu İzmir harita ve Plato Meslek Yüksekokulu İzmir telefon hakkında bilgiler verilmektedir.